Świąteczna Oferta JAKO

Szanowni Państwo, zbliżający się okres świąteczny to czas obdarowywania się miłymi upominkami. Dla Państwa pracowników, jeśli tradycją Państwa firmy, jest fundowanie prezentów dla personelu, proponujemy wyjątkową ofertę najwyżej jakości produktów, np. w postaci jednej z naszych kurtek zimowych ACTIVE: powłoka przeciwdeszczowa PU ze strukturą „dobby”, wykładzina termoizolująca, kaptur i część biodrowa z linką ściągającą i stoperami. Na Państwa życzenie z nadrukiem firmowym. Idealna na zimowe spacery, wycieczki czy wypad na narty z przyjaciółmi. W specjalnej ofercie dla Państwa, w super cenie 199,99 zł.
Do Państwa wyboru jest też każdy inny produkt z naszej zimowej oferty: czapki, rękawiczki i wiele innych, w dowolnym, określonym przez Państwa budżecie.
Świeży pomysł, zrywający z rutyną i pozwalający pozytywnie odróżnić od innych przedsiębiorstw, przekazującym swoim pracownikom świąteczne upominki, których niska jakość i powtarzalność nie przekładają się na ich motywację i szacunek dla firmy pracodawcy.
Cieszymy się, że razem wspieramy kobierzycką piłkę ręczną. Jako sponsorowi KPR Kobierzyce, oferujemy Państwu specjalny rabat – 25% od ceny katalogowej na wszystkie produkty Jako.
Rabat obowiązuje też dla Państwa pracowników, którzy być może zechcieliby podarować swoim najbliższym, w wyjątkowy czas świąteczny, wyjątkowy prezent.
By skorzystać z naszej świątecznej promocji, po dokonaniu wyboru w sklepie internetowym https://jakosport.pl/ należy wpisać kod rabatowy KPR#2018 Jesteśmy do Państwa dyspozycji, chętnie dopasujemy Państwa potrzeby do posiadanego budżetu i celu biznesowego Państwa firmy.

Wojciech Basiuk – Dyrektor Sportowy

695 593 168

wojciech.basiuk@jakosport.pl

https://jakosport.pl/

Oferta Świąteczna JAKO